Trening

Zajęcia grupowe

Oferujemy Państwu zajęcia grupowe: pilates, joga, CORE trening, trening obwodowy. Odbywają się one w grupach do 10 osób, w kameralnej i klimatyzowanej sali. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora i trenera personalnego, a Osteo-Sport zapewnia cały niezbędny sprzęt.

Trening personalny

Jest to forma treningu, w którym ćwiczenia są indywidualnie dobierane do umiejętności i potrzeb ćwiczącego. Współpracując z trenerem personalnym można znacząco skrócić czas niezbędny do uzyskania określonego celu.

Trening rehabilitacyjny

Jest to specyficzna forma treningu, która zapewnia płynne przejście między rehabilitacją, a treningiem specyficznym. Polega na przywróceniu sprawności ruchowej oraz zmniejszaniu dolegliwości bólowych pacjenta poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia.

Rozkład zajęć grupowych

Pilates 55 min

Poniedziałek - 19:00

Trening CORE (grupa męska) 60 min

Poniedziałek - 20:00

Vinyasa Joga 60 min

Wtorek - 9:00

Spine & mobility (typu zdrowy kręgosłup) 55 min

Środa - 18:00

Pilates 55 min

Środa - 19:15

Trening funkcjonalny

Środa - 20:30

Vinyasa Joga 60 min

Czwartek - 9:00

Spine & mobility (typu zdrowy kręgosłup) 55 min

Piątek - 18:00


Nowe osoby chętne do wzięcia udziału w zajęciach grupowych (poza jogą) proszone są o kontakt z trenerką pod numerem telefonu 513-987-813.

Na zajęcia wskazane jest zabrać wygodny strój sportowy oraz zmienne/sportowe obuwie. W przypadku problemów zdrowotnych / kontuzje prosimy poinformować prowadzącego o stanie swojego zdrowia lub skonsultować wcześniej z lekarzem lub fizjoterapeutą.

Po zajęciach istnieje możliwość skorzystania z łazienek oraz wzięcia prysznicu.

Facebook