Ukończyłam dwustopniowe studia na kierunku logopedia na Uniwersytecie Gdańskim, uzyskując kwalifikacje logopedy (ze specjalizacją wczesna interwencja logopedyczna) oraz nauczyciela języka polskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sopocie, w szkole podstawowej nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego w Gdyni, w przedszkolu nr 48 w Gdańsku, w przedszkolu nr 72 o profilu terapeutycznym w Gdańsku oraz w szkole podstawowej nr 81 im. Profesora Michała Siedleckiego w Gdańsku. Uczestniczyłam również w warsztatach masażu Shantala, który jest nieodłącznym elementem we wczesnej interwencji logopedycznej.

Od pierwszej klasy szkoły podstawowej brałam udział w konkursach recytatorskich, ortograficznych i literackich, a swoją pasję do języka ojczystego przekładam teraz na pracę logopedy, pomagając dzieciom, młodzieży i dorosłym w uzyskaniu prawidłowej dykcji. Uważam, że wprowadzanie profilaktyki logopedycznej od najmłodszych lat życia ma ogromny wpływ na późniejsze funkcjonowanie językowe. Logopedia to dla mnie nie tylko praca, ale również pasja, która daje mi ogromną satysfakcję i motywuje do ciągłego rozwoju zawodowego. W czerwcu 2018 roku ukończyłam studia podyplomowe na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Gdańskim.

Facebook