Jestem nauczycielką jogi z 16-letnim doświadczeniem. Joga jest moją pasją i drogą życiową. Staram się przekazywać moją wiedzę jak najrzetelniej, z głębi serca, w oparciu o własne doświadczenia i praktykę. Wciąż się uczę i to właśnie uwielbiam najbardziej - joga to niekończąca się nauka i poznawanie siebie.

Specjalizuję się w Vinyasa jodze. Jest to bardziej dynamiczna forma jogi, łącząca płynność oddechu z miękkim ruchem. Moja praktyka na przestrzeni lat zmieniała się i ewoluowała wraz z moim osobistym rozwojem. Przez długie lata eksplorowałam fizyczny aspekt jogi, uwielbiałam brać udział w wielogodzinnych warsztatach, ćwiczyłam intensywnie, kładąc nacisk na poznanie anatomii pozycji jogi. Z czasem fizyczność przestała mi już wystarczać i pojawiła się wręcz konieczność zajrzenia w głąb siebie. Dziś fascynują mnie różne techniki koncentracji i medytacji oraz wszelkie formy intuicyjnej pracy z ciałem.

Zajęcia jogi prowadzę od 2006 roku. Szkoliłam się u wielu wspaniałych nauczycieli z całego świata, jednak najważniejsza jest dla mnie praktyka własna, doskonalenie swojego warsztatu.

Piszę artykuły o jodze i samorozwoju, jestem współautorką projektu fotograficznego Inlight Yoga Photo, regularnie organizuję warsztaty jogi.

Ukończone kursy i szkolenia:

- Kurs nauczycielski prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Krakowie, zakończony egzaminem i uzyskanym stopniem Introductory II

- Ashtanga Yoga Intensive Teacher Training - kurs nauczycielski we Wrocławiu, prowadzony przez Basię Lipską

- Kurs dla nauczycieli z Kataryn Budig w Pradze

Facebook