O nas

O nas

Zdjęcie grupowe osteo-sport

Tworząc koncepcję firmy Osteosport stworzyliśmy miejsce, w którym wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom pacjenta świadczymy usługi w zależności od aktualnych potrzeb i możliwości.

Fizjoterapia to nasza pasja. Fizjoterapia jest gałęzią medyczną, w której głównym celem jest przywrócenie sprawności poprzez ruch i zabiegi manualne. Dzięki doświadczeniu oraz praktyce popartej badaniami naukowymi opracowaliśmy protokoły postępowania, które opierają się na rzetelnie i dokładnie przepracowanym wywiadzie, specyficznej diagnostyce funkcjonalnej oraz ściśle ukierunkowanej terapii. W swojej pracy wykorzystujemy różne metody, które opierają się na pracy manualnej (osteopatia, terapia manualna, praca mięśniowo-powięziowa, taping) oraz na precyzyjnie dobranej terapii ruchowej, która jest niezbędna do pełnego odzyskania sprawności. Specjalizujemy się fizjoterapii ortopedycznej i sportowej, rehabilitacji pourazowej i pooperacyjnej oraz treningu medycznym.

W ramach promocji zdrowia i propagowania zdrowego stylu życia nasza placówka oferuje szeroki wachlarz zajęć grupowych oraz indywidualnych prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów.

Zdając sobie sprawę, że tylko multidyscyplinarne podejście jest kluczem do osiągnięcia sukcesu stale rozszerzamy liczbę miejsc i osób współpracujących z naszą placówką.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem oraz szczegółową ofertą, która przygotowaliśmy dla Państwa.

Facebook