Fizjoterapia ortopedyczna

Specjalizujemy się w leczeniu dolegliwości bólowych kończyn, kręgosłupa, dysfunkcjach stawowych, wynikających z przeciążeń jak i urazów. Polega na dokładnej funkcjonalnej diagnostyce oraz doborze odpowiednich metod terapeutycznych dostosowanych do potrzeb pacjenta.

Podczas pierwszej Państwa wizyty przeprowadzamy badanie fizjoterapeutyczne, które ma na celu określenie przyczyny dolegliwości. Na tej podstawie ustalamy indywidualny plan rehabilitacji, który w trakcie przebiegu leczenia może być ulec modyfikacji. Jeśli borykają się Państwo z daną kontuzją bądź urazem już przez dłuższy czas i posiadają dokumentację medyczną odnośnie poprzednich rehabilitacji uprzejmie prosimy o jej przedstawienie podczas wizyty diagnostycznej.

Rehabilitacja po ortopedycznych zabiegach operacyjnych obejmuje między innymi szereg technik fizjoterapeutycznych, które są stosowane w rekonstrukcjach więzadeł, rekonstrukcjach po urazach mięśniowych, rehabilitacji po operacji stawu ramiennego, biodrowego i kolanowego.

Facebook